עולם הפיתוח הוא תחרותי. על כל משרה, במיוחד אם היא התחלתית ולא נדרש בה ניסיון, יש מאות פונים ראויים וכדי להצליח למשוך את עין המגייסים אליכם צריך לייצר יתרון משמעותי. נקודה.
אתם גם מחפשים משרות פיתוח פתוחות במשך חודשים רבים אבל לא חוזרים אליכם? אז אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חיים קלים יותר, קראו את השורות הבאות, הם נכתבו במיוחד עבורכם.

נגעת, מצאת, תאמין – למראית עין, נראה כי משרות פיתוח יש בשפע. אבל נדירות הן המשרות שלא דורשות ניסיון קודם, מה שמצמצם את האפשרויות. כדי שאתם תקבלו את המשרה הנכספת אל תחסכו מאמץ בחיפושים. השתמשו בכל האמצעים העומדים לרשותכם כיום: חברים, מכרים, קשרים, לינקדאין, חברות השמה, רשתות חברתיות, מוספי דרושים, ירידי תעסוקה ועוד ועוד. אל תחכו שזה יגיע אליכם, קחו את ההגה לידיכם, תתפלאו מה יוזמה יכולה לעשות.

הדקו את המסר – כמו בכל תחום, קורות החיים מהווים כרטיס כניסה. הדקו את קורות החיים שלכם ככה שיתאימו בול לתפקיד בו אתם חולמים להשתלב.

• שלחו קורות חיים מסודרים ואסתטיים.
• ציינו השכלה, תואר, הכשרה.
• פרטו על פרויקט הגמר שלכם בתואר.
• אם יש ניסיון קודם רלוונטי הרחיבו עליו, ואם לא הרחיבו על פרויקט פיתוח עצמאי שעשיתם.
• השמיטו פרטים שאינם רלוונטיים.
• אם סיימתם בהצטיינות הבליטו עובדה זו.
• היו ממוקדים ומשכנעים במסרים שלכם.

רעיונות לראיונות – מגייסת התקשרה אליכם, מצוין! זה הזמן לספר על עצמכם, על היכולות שלכם, על השאיפות שלכם, וכמובן על היתרונות שלכם. מתקשים? לא נורא. הראו מוטיבציה גבוהה לביצוע התפקיד, היו כנים ופשוט עצמכם.

היכון, הכן…ואז תצא – אם אתם נמצאים בעיצומו של חיפוש עבודה, שלב ההכנה לראיון הוא קריטי ביותר. אם כבר מצאתם משרה אטרקטיבית וזומנתם לראיון כדאי מאוד להתכונן אליו היטב. בדקו את הגדרת התפקיד, אתרו את האתר של החברה וגלשו בו, ראו לאן אתם מגיעים, למדו את החברה והפגינו שליטה בתחום המדובר. אם נתבקשתם לעבור מבחן מעשי, התכוננו אליו ברצינות ורעננו את הידע שלכם.

תעקבו אחר הטיפים שפירטו כאן ותוכלו לייצר יתרון על פני מועמדים אחרים ולהתקבל למשרת חייכם, בקלות ובמהירות.

 

למשרות דרושים בהייטק >>

דרושים בודקי תוכנה >>

משרות פיתוח תוכנה >>