אודות קומבלק

חברת  Comblack I.T. Ltd.הינה חברת בת של מג'יק תעשיות תוכנה בע"מ ונחשבת לאחת מהמעסיקות המובילות בישראל בענף הטכנולוגי, עם למעלה מ- 600 מומחים ויועצים בקשת טכנולוגית רחבה, המועסקים במיקור חוץ בתחום הפיננסי, הביטחוני, משרדי ממשלה, הייטק ועוד.

אנו מלווים כשרונות ומספקים כשרונות טכנולוגיים לגופים החזקים במשק משנת 2009, עם יחידת גיוס גדולה, חזקה, אמינה ומקצועית.

אם אתם יוצאי ממר"מ, אופק, 8200, יחידה טכנולוגית מובחרת או בעלי ניסיון מקצועי טכנולוגי שמחפשים את היעד הבא בקריירה, מקומכם אתנו!

מקצועות שחברת קומבלק מתמחה בגיוס והכשרה: מנהלי פרויקטים טכנולוגיים, מנתחי מערכות, מפתחי תוכנה, אנשי תקשורת ורשתות, מנהלי בסיס נתונים (DBA), חוקרי סייבר, תוכניתי קובול ואנשי מיינפריים, AS400 מפתחים, אנשי תשתיות, מנהלי פרויקטים ,PMO מומחי סייבר ועוד.

0
עובדים
% 0
בוגרי יח' טכנולוגיות

סיירת מובחרת ובראשה קלף מנצח!

ב- Comblackתקבלו לצדכם צוות תומך, מקדם, ממנף ומלווה לאורך כל הקריירה והרבה יותר!
מדובר בסיירת מובחרת של מערכות מידע, שבראשה עומד אלי שוורץ המייסד והמנכ"ל, בוגר ממר"ם ובעל 20 שנות ניסיון בעולם המיינפריים, כולל 7 שנות שירות צבאי כתוכניתן תשתיות בכיר וכ- DBA בפלטפורמת IBM מיינפריים, בהן יצר קשרים עם מאות אנשי תוכנה מהמובילים בשוק.
החיבור הקרוב של המנכ"ל לטכנולוגיה ופרויקטים טכנולוגיים, מייחד את חברת Comblack כנותנת מענה נרחב מצד אחד ויסודי, ממוקד ומדויק מצד שני בעולמות המיינפריים והקובול.

 

לקוחותינו

חברת Comblack ידועה ברמת שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותיה, עם תנאים מצוינים למועסקים דרכה. ברשותנו את המאגרים החזקים ביותר בתחום, עם מאות אנשי מיינפריים, AS400, אנשי פיתוח תשתיות, מנהלי פרויקטים ועוד, המועסקים בחברות הייטק ובגופים ממשלתיים, בפיננסים ובמגזר הביטחוני. עובדה זו מהווה יתרון משמעותי ביכולת של Comblack לשמר ולתחזק קהילה לאורך זמן.
מנהלי המכירות הם הליבה של הצוות ומביאים את ההבנה הטכנולוגית והעסקית לצרכי הלקוחות והמועמדים. הם דואגים להכיר לעומק ולהבין את המהות של כל הצרכים והרצונות – מה שיוצר מערכת יחסים מיטבית ופורה לאורך זמן.
צוות הגיוס מהמיומנים בתחום – במיוחד בתהליכי ,Head huntingהדורשים כישורי מאסטר מקצועיים בשילוב אינטליגנציה רגשית גבוהה. הצוות מאתר את המועמדים המדויקים ביותר לכל צורך, מבצע את הראיונות והמבחנים ביסודיות ובדיסקרטיות ומלווה את המועמדים לאורך כל התהליך.
צוות ה- HR מטפל ומשמר את העובדים, שהם הדבר החשוב ביותר בארגון – כל זאת בצורה ייחודית ורגישה עם מענה מקצועי, אישי, מהיר, הוגן ומכבד, כך שהם שמחים ומרוצים.

 

זרוע ההדרכה Blue Tech Education

לאור הצורך שזיהינו בתעשייה וגם כמענה למחסור בכוח אדם מיומן להייטק, הקמנו את חברת הבת: Blue Tech Education, המהווה את זרוע ההדרכה של Comblack ומאפשרת לנו להכשיר גם בוגרי מכללות ואוניברסיטאות בעלי רגע טכנולוגי ללא ניסיון בעולם ההייטק ו/או שנפלטו מהתעשיות השונות. יש ברשותנו את כל האמצעים לסלול להם את הדרך לעולם ההייטק.
המועמדים עוברים מבחנים, בדיקת התאמה אישית ומסלול מיון יסודי. הם מקבלים הכשרות בתחומים כגון: תוכנה, חומרה, טכנולוגיית ענן, סייבר, סביבת מיינפריים ועוד.
צריכים להכשיר/לשדרג לעובדים שלכם את הידע?
יש לנו את כל הכלים לתחזק את הידע של העובדים לאורך הקריירה עם מגוון מסלולי הכשרה ופיתוח לאנשי מקצוע ותיקים וחדשים, כולל תכניות מיוחדות למנהלים בכירים.
מחפשים טאלנטים טכנולוגיים לתכנות ותחזוקה?
אנחנו נאתר עבורכם את המתאימים ביותר לתהליך ונבנה להם מסגרת הכשרה אינטנסיבית ופרקטית דרך זרוע ההדרכה ,Blue Tech Education שתכשיר אותם תוך פרק זמן קצר לעבודה מעשית בתחום.

הצוות המקצועי של Comblack יודע למצוא פתרונות השמה אופטימליים ופתרונות בהתאמה אישית לפרויקטים, שירותים ונהלים,
זאת בשיתוף פעולה מוצלח עם זרוע ההדרכה Blue Tech Education.